Login

MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK

babciStyczeń to miesiąc zimowy, mroźny, śnieżny, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Obchodzone 21 i 22 stycznia Święto Babci i Dziadka stało się tradycją w naszej szkole. Nasi dziadkowie codzienne troszczą się o wnuki, wysłuchują zwierzeń, marzeń, bawią się ze swoimi pociechami. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 12 stycznia 2018 r. Zaproszeni goście licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, aby podziwiać występy swoich kochanych wnucząt, składających im najserdeczniejsze życzenia w przygotowanym słowno – muzycznym koncercie życzeń. W pięknie udekorowanej sali uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Teresa Pawlukowska, składając wszystkim przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia. Następnie

najmłodsi uczniowie „Krasnale” - dzieci 3 – 4 letnie zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz tańce dla Kochanych Babć i Dziadków. Mali artyści prezentowali swoje umiejętności recytatorski i wokalne, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły słodkie upominki oraz medale dla „Super Babci” i „ Super Dziadka” . Aktorzy otrzymali burzę braw, która była jak najbardziej zasłużona. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.
Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości...

ZDJĘCIA