Login

Wyjazd do Energylandii w Zatorze

W dniu 25 maja 2018 roku uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami wybrali się na wymarzoną wycieczkę do Energylandii w Zatorze w województwie małopolskim. Jest to największy w Polsce Park Rozrywki. Energylandia ma powierzchnię 26 ha, na której znajduje się ok. 80 atrakcji, która gwarantuje wspaniałą zabawy dla całych rodzin!
Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnym wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępną podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku. Bajkolandia urządzona jest w prawdziwie magicznym stylu i przeznaczona dla najmłodszych, ze Strefy Familijnej mogą korzystać całe rodziny. Największe emocje budzi Strefa Ekstremalna, stworzona z myślą o młodzieży i dorosłych, lubiących zastrzyk adrenaliny. Działające tu urządzenia są bardzo szybkie, wzbijają się wysoko w powietrze i wywołują największe emocje. Kolejną atrakcją jest Water Park - strefa przypominająca tropikalną wyspę, w której działają 3 podgrzewane baseny o głębokości od 40 do 120 cm. Można też korzystać z wodnych placów zabaw, Tropical Baru i wielu innych atrakcji. Z kolei Wioska Szwajcarska wyróżnia się kameralną architekturą, dekoracjami i klimatem prawdziwej szwajcarskiej prowincji.


Już o 6 rano wszyscy zwarci i gotowi wyruszyliśmy spod szkoły. W autobusie spędziliśmy ponad 5 godzin. Na wejście do Parku zachęcała nas skoczna muzyka. Uczniowie naszej szkoły starali się skorzystać ze wszystkich atrakcji, chociaż graniczyło to z cudem. Największym powodzeniem cieszyły się wśród uczniów Anaconda, Boomerang, Dragon rollercoaster.
Po czasie pełnym rozrywki udliśmy się na pyszny obiad do restauracji w Olkuszu. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów. To był cudowny dzień!

ZDJĘCIA